Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

 

Kurumumuz; Kayseri sağlık sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurumumuzun amacı faaliyet alanımız olan monofiz fizik tedavi yöntemleri ile hastalarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek için iyileştirici, güvenilir ve bilimsel yöntemler ile hizmet sunmaktır.  Bunun için kurumumuza başvuruda bulunan hastalarımızın durumlarını göz önüne alarak hastalarımıza en uygun tedavi seçeneğini planlıyor ve uyguluyoruz. Tedavi süreci boyunca tüm hastalarımızı yakından takip ediyor ve kişiye özel egzersiz programları ile beklentilerini karşılamak için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz.

 

Kurum olarak sunduğumuz modern sağlık hizmetleri ile bilinirliğimizi arttırarak daha geniş kitlelere hizmet vermeyi kendimize şiar edindik. Dolayısıyla insan sağlığı odaklı çalışmalarımız ile güncel gelişmeleri yakından takip etmekte ve hastalarımıza koruyucu ve güçlendirici uygulamaları başarılı bir şekilde uygulamaktayız.  Kas, diz, bel, sırt ve boyun ağrısı, düzleşme, donuk omuz tedavisi gibi iskelet ve kas sistemini güçlendirici uygulamaları, fizyoterapistler eşliğinde masaj, pilates ve hamile pilatesti gibi pek çok modern egzersizler eşliğinde çağdaş standartlarda uyguluyoruz.  Bununla birlikte faaliyet alanımızda edindiğimiz yılların bilgi, beceri ve tecrübesi ile pek çok farklı hasta tipinde başarılı uygulamalar yaparak tedavilerini gerçekleştirmenin gururunu taşıyoruz.

 

Biz bir fizyoterapi merkezi olarak monofiz fizik tedavi yöntemleri aracılığı ile hastalarımızın günlük yaşantılarındaki aktivitelerini ağrısız bir şekilde yapabilmeleri için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Hedefimiz hastalarımızın yaşam kalitelerini arttırarak pozitif bir yaşam sürmelerine katkı sağlamaktır. Bunun için kurumumuza başvuran hastalarımıza öncelikle en uygun tedavi yöntemini planlıyor ve hastalarımızın şikâyetlerini gidermede en etkin çözümleri sunuyoruz.

 

 

kayseri kocasinan skolyoz rehabilitasyonu,kayseri kocasinan fizyoterapist,kayseri kocasinan fizik tedavi uzmanı,kayseri kocasinan fizik tedavi,kayseri kocasinan schroth terapisi,kayseri kocasinan bel boyun ağrı tedavisi,kayseri kocasinan manuel terapi,kayseri kocasinan klinik pilates,kayseri kocasinan hamile pilatesi,kayseri kocasinan nörolojik rehabilitasyonu,kayseri kocasinan inme rehabilitasyonu,kayseri kocasinan solunum rehabilitasyonu,kayseri kocasinan evde fizyoterapi hizmeti,kayseri kocasinan pediatrik rehabilitasyon,kayseri kocasinan serebral palsi rehabilitasyon,kayseri kocasinan down sendromu,kayseri kocasinan spina bifida,kayseri kocasinan pelvik taban rehabilitasyonu,kayseri kocasinan idrar kaçırma tedavisi,kayseri kocasinan boyun fıtığı tedavisi,kayseri kocasinan bel fıtığı tedavisi,kayseri kocasinan boyun düzleşmesi,kayseri kocasinan siyatik ağrıkayseri kocasinan donuk omuz tedavisi,,kayseri kocasinan kas sıkışması tedavisi,kayseri kocasinan eklem ağrıları tedavisi,kayseri kocasinan kifoz tedavisi,kayseri kocasinan nefes egzersizleri,

kocasinan skolyoz rehabilitasyonu,kocasinan fizyoterapist,kocasinan fizik tedavi uzmanı,kocasinan fizik tedavi,kocasinan schroth terapisi,kocasinan bel boyun ağrı tedavisi,kocasinan manuel terapi,kocasinan klinik pilates,kocasinan hamile

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014